close

16:23
«Лідер року - 2015»

        

       У кожному навчальному закладі є учнівське самоврядування. Це об’єднання учнів, які мають спільні інтереси, мету. А взагалі - це форма організації життєдіяльності учнівського колективу, яка сприяє розвитку їх самостійності  в прийнятті і реалізації  рішень для досягнення якихось корисних учнівському колективу цілей.  В учнівського самоврядування є можливість і право самостійно планувати, організовувати свою діяльність, а потім підводити підсумок та аналізувати  результати цієї діяльності. Самоврядування – можливість набувати досвід громадської роботи, виховання відповідальності за справу, набуття практичного досвіду. Цей досвід буде особливо значущий для суспільства, якщо він буде відповідати вимогам суспільства. Кожна молода людина повинна розуміти, що її здібності повинні йти на користь людям.

        Той, хто вміє вести учнів за собою, творчо підходити до будь якої справи, допомагати людям – стає справжнім лідером. 15 квітня в Обласному палаці творчості учнівської молоді відбувся обласний етап конкурс «Лідер року», в якому брали участь лідери учнівського самоврядування шкіл не тільки нашого міста, а й районів Миколаївської області. Від Миколаєва змагалися лідери шкіл № 25, 28, 45 та гімназії №41. Лідери, разом зі своїми помічниками, показали візитку, в якій присутні дізналися про самого лідера та його діяльність. Після цього вони розповідали про проект, який було втілено у життя у 2013-2014 навчальному році. А ще було одне складне завдання – кожний отримав тему, яку треба було втілити у проекті. В хід пішли і ручки, і маркери, а ще ідею нового проекту лідери яскраво втілили на ватмані.

       Після тривалого конкурсу присутні, які очікували на результат, аплодували переможцям. А лідер школи №45 Саркісян Алвард посіла третє місце в обласному конкурсі «Лідер року». З чим ми її і вітаємо.

Прес-центр школи

 

Категория: Новости сайта | Просмотров: 502 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar