close

15:29
До уваги батьків та учнів МЗОШ № 45!
До уваги батьків та учнів МЗОШ № 45!

     Відповідно до постанови  КМУ від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», у зв’язку із запровадженням локдауна з 8 по 24 січня 2021 року включно, керуючись рішенням педагогічної ради від 16.12.2020 (протокол №10), в закладі освіти запроваджуються  обмежувальні протиепідемічні заходи та  карантинні обмеження:
1.Заборонено відвідування закладу освіти з 08.01.2021 р. по 22.01.2021р.
2. Освітній процес з 11 січня  по 22 січня в 1-11 класах буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.
Інформація про особливості здійснення освітнього процесу
з використанням технологій дистанційного навчання
1.Дистанційне навчання буде організовано із залученням платформи дистанційного навчання G Suite for Education за допомогою сервіса Google Classroom в синхронному та асинхронному режимах (логіни, паролі та інструкції користування  всі діти отримали). За необхідності можуть використовуватись інші платформи («На урок», «Всеосвіта», ZOOM тощо) та месенджери (Viber, Telegram).
2.Режим навчання відповідатиме розкладу уроків та дзвоників.
3. Дистанційне навчання передбачає кілька типів взаємодій з учнями з різними цілями: урок офлайн (дитина майже весь час працює з підручником та зошитом, завдання бере в  GOOGLE CLASSROOM);
 урок з використанням телефону або комп’ютера (дитина майже весь час працює з електронними ресурсами,  завдання бере в  GOOGLE CLASSROOM);
відеозустріч з вчителем онлайн (вчитель виходить на зв’язок з класом за 5-7  хвилин до початку уроку за розкладом;
оперативне інформування;
презентація, аудіо повідомлення нового матеріалу;
уточнювальні запитання;
коментарі до виконаних робіт тощо.
4.Деякі уроки можуть не  проводитися у зв’язку із хворобою вчителів. В цей час дитина відпочиває та чекає наступного уроку.
5.Всі завдання повинні виконуватись за розкладом  в межах цього  уроку та сдані до класу (окрім випадків, коли вчитель продовжив термін здачі). Під час уроку можна ставити питання у коментарях. Вчитель відповідає на них саме під час уроку.
6.Всі оцінки учнів 4-11 класів  переносяться в електронний журнал, інформація про формувальне оцінювання учнів 1-3 класів надається вчителями в коментарях (індивідуально).
7.Після роботи зі смартфоном чи комп’ютером дитина виконує зарядку для очей та постави.
8.Учні, які не мають можливості скористатись сервісом CLASSROOM на шкільній платформі, можуть обговорити з вчителями інші варіанти навчання: за допомогою телефонного зв’язку, Viber, здачі письмових робіт.


Бажаємо всім успіху і здоров’я!
 
Категория: Новости сайта | Просмотров: 485 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 0
avatar