close

23:04
До уваги батьків та учнів МЗОШ № 45!
До уваги батьків та учнів МЗОШ № 45!
На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 23 жовтня 2020 року, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Відповідно до рішення з 00:00 години 26 жовтня 2020 року місто Миколаїв Миколаївської області віднесено до територій з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Згідно з пунктом 15 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).
У зв’язку з вище зазначеним, відповідно до статті 23 Закону України «Про освіту» (держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти), ст.38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» (керівник закладу загальної середньої освіти зобов’язаний організовувати освітній процес) управління освіти міської ради нагадує на необхідності забезпечення освітнього процесу з 2 листопада 2020 року до поліпшення епідеміологічної ситуації з використанням технологій дистанційного навчання.
              Інформація про особливості здійснення освітнього процесу
                   з використанням технологій дистанційного навчання
1. Дистанційне навчання буде організоване із залученням платформи дистанційного навчання G Suite for Education за допомогою сервіса Google Classroom в синхронному та асинхронному режимах (логіни та паролі та інструкції користування  всі діти отримали).
2. Режим навчання відповідатиме розкладу уроків та дзвоників.
3. Дистанційне навчання передбачає кілька типів взаємодій з учнями з різними цілями: урок офлайн (дитина майже весь час працює з підручником та зошитом, завдання бере в  GOOGLE CLASSROOM);
 урок з використанням телефону або комп’ютера (дитина майже весь час працює з електронними ресурсами,  завдання бере в  GOOGLE CLASSROOM);
відеозустріч з вчителем онлайн (вчитель виходить на зв’язок з класом за 5-7  хвилин до початку уроку за розкладом;
оперативне інформування;
аудіо повідомлення нового матеріалу;
уточнювальні запитання;
коментарі до виконаних робіт тощо.
4. Деякі уроки можуть не  проводитися у зв’язку із хворобою вчителів. В цей час дитина відпочиває та чекає наступний урок.
5. Всі завдання повинні виконуватись за розкладом  в межах цього  уроку та сдані до класу (окрім випадків, коли вчитель продовжив термін здачі). Під час уроку можна ставити питання у коментарях. Вчитель відповідає на них саме під час уроку.
6. Всі оцінки учнів 4-11 класів  переносяться в електронний журнал, інформацію про формувальне оцінювання учнів 1-3 класів надаються вчителями в коментарях (індивідуально)  та узагальнюються в свідоцтві досягнень.
7. Після роботи зі смартфоном чи комп’ютером дитина виконує зарядку для очей та постави.
8. Учні, які не мають можливості скористатись CLSSROOM на шкільній платформі, можуть обговорити з вчителями інші варіанти навчання: за допомогою телефонного зв’язку, Viber, здачі письмових робіт.


Бажаємо всім здоров’я!

 
Категория: Новости сайта | Просмотров: 58 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar