close

11:12
Декада початкових класів у Миколаївській ЗОШ № 45

В рамках реалізації завдань проблемної теми школи «Розвиток індивідуальних здібностей учнів як фактор формування позитивної особистості дитини» 02.10.2017-13.10.2017 проведено Декаду дитячої творчості початкових класів.

У проведенні декади активну участь взяли молодші школярі 1 – 4-х класів. Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цю декаду по-справжньому улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Цікаво та пізнавально для молодших школярів пройшла Декада початкової школи.

Конкурси, ігри, змагання сприяли розвитку творчості школярів, спостережливості, кмітливості та креативності.

Кожен день проходив під певним гаслом.

Відкрилася Декада 2 жовтня на урочистій лінійці. В цей день пройшли конкурси знавців  загадок, прислів'їв та приказок про мову.

3 жовтня, під гаслом    «День мовознавців»,  проведені вікторина «Сторінками казок» в 1-2 класах, конкурс «Мій улюблений літературний  герой» в 3-4-х класахЗаходи мали за мету показати  учасникам красу і багатство рідної мови, розкрити  її необхідність у житті людини та формувати бажання вивчати українську мову, розвивати в учнів комунікативні вміння, пам'ять, логічне та творче мислення.

4 -5 жовтня пройшли під гаслом « Ця цікава та пізнавальна математика».

Учні продемонстрували  рівень своєї математичної компетентності. Юні математики були активними, творчими, старанними. Проведено математичну вікторину в 2-х класах, математичне свято в 1 класах, математичний квест «Інтелект-шоу» в 3-4 класах.            

6 жовтня пройшов День творчості юних майстрів. Учні  кожного класу створювали свої колажі для виставки «Осінній вернісаж».

9 жовтня тематика проведених заходів мала назву «Навколо скрізь краса природи! В ній дух могутнього народу!» Протягом дня доцільними та пізнавальними стали подорожі у світ природи учнів 1-4 класів, внаслідок чого школярі мали змогу розвинути своє прагнення до пізнання світу, формування почуття любові до рідної землі.             

10 жовтня проведено під гаслом «Здорова дитина – здорова нація».Учні1-х класів взяли участь у  «Веселих стартах», на яких  була створена святкова атмосфера змагання, що сприяло вихованню бажання займатись  фізкультурою і спортом, почуттів дружби й  колективізму. У 2-4 класах проведено тренінг « Здоровий спосіб життя - яким я собі його уявляю». Учні мали можливість замислитися про своє здоров’я, його цінність, про те, що шкідливо, а що корисно.

11жовтня був організований як День екскурсії на хлібзавод «Як до нас приходить хліб».

12 жовтня пройшов під гаслом «Хто на місці не сидить, про майбутнє мріє,той для людства щось хороше винайти зуміє». В 1-2 класах проведено усний журнал «Винаходи людства», в 3-4 класах -  «Цікавинки щодо використання енергії сонця, води та повітря», виставка «Дари осені».

13 жовтня відбулося урочисте закриття Декади початкових класів на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджені переможці.

Декада початкових класів закінчилася, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої школи - найрозумніші, найталановитіші. Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної дитини - свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати. І в нашій школі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!

І на завершення… Ми, вчителі, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть у цьому наші вихованці та їхні батьки.

                              

 

Заступник директора школи Данилова І.А.

Керівник МО Литвиненко А.В.
 


Категория: Новости сайта | Просмотров: 638 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar