close

10:14
А ну-ка, парни!
З метою військово-патріотичного та фізичного виховання, з нагоди 25-й річчя Збройних Сил України та взаємної домовленістю між МЗОШ №45 та в/ч А-3163 06.12.2016 року у спортзалі МЗОШ №45 відбувся конкурс-змагання «Нумо, хлопці!» між збірними командами юнаків МЗОШ №45 та військовослужбовцями військової частини А-3163. Були запрошені гості – почесні члени журі з числа представників ТСОУ в м.Миколаєві, Інгульського РВК,  міської спілки ветеранів та інвалідів АТО, міської спілки воїнів-інтернаціоналістів, в/ч А-3163. Голова журі – голова обласної організації воїнів-прикордонників, учасник бойових дій в Афганістані, полковник Пельник С.В. На конкурс-змагання була запрошена знімальна група МОТРК «Миколаїв», яка освітлювала захід по телебаченню у новинах.
В результаті запеклої боротьби, лише у останньому конкурсі, перемогу здобула збірна команда юнаків МЗОШ №45. Кращім командиром серед команд був визнаний учень 11 класу МЗОШ №45 Ноженко Сергій, а кращім воїном-спортсменом військовослужбовець в/ч А-3163. Команди були нагороджені грамотами, солодкими призами, медалями, а переможець змагань – кубком.
Змагання дуже сподобалися всім учасникам і вболівальникам. Були проведені цікаві конкурси. Збірна команда МЗОШ №45 проявила бойовий дух, волю до перемоги, почуття дружби та товариства, сміливість, наполегливість. Показала позитивний результат процесу підготовки на уроках з предметів «Захист Вітчизни» та фізичної культури, а також заняття в гуртку з військово-патріотичного та фізичного виховання.
Бажаємо всім міцного здоров`я та успіхів!

 
Категория: Новости сайта | Просмотров: 448 | Добавил: school45nik | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar